statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza wygrana na wyjeździe !

• autor: Admin, 2015-10-25 09:09
Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe odnotowali trampkarze Budowlanego KS Bydgoszcz którzy pokonali w Toruniu miejscowy Włókniarz Toruń 5:2 ! Torunianie przed tym spotkaniem zajmowali wysokie trzecie miejsce. Mecz znakomicie się dla nich ułożył ponieważ w 5 minucie prowadzili 2:0 !
Włókniarz Toruń - BKS 2:5 (2:2)
Bramki Włókniarz: 2' karny (karny z kapelusza) 5' - BKS 15' Błaszak, 25' karny Dudek (czerwona kartka dla obrońcy Włókniarza za wybicie piłki ręką z linii bramkowej strzelał Blaszka) 50' Wachowiak 57' Samurowski, 65' karny Dudek
W 12' rzutu karnego nie strzelił Błaszak (poprzeczka) faulowany był Nalazek.
Czerwone kartki gospodarze 25 '- BKS- Bręczkiewicz 60' niesportowe zachowanie.

skład: Steltmann (65' Kubacki) - Redzimski, Dudek, Brążkiewicz, Szalla - Cistowski, Pasiciel, Błaszak, Wachowiak, Grzegorek - Nalazek
zagrali z ławki:
Saganowski 40 ' Bręczkiewicz 30' Samurowski 20' Tabisz 10' Jankowski 5' Mazurkiewicz 7', po za kadrą: Truchlewski
Kto nie był na meczu niech żałuje ! Dużo goli zwroty akcji, czerwone kartki, cztery karne, dużo walki super mecz do oglądania. Podnieśliśmy się z 0:2 przy tym wyniku nie strzelamy karnego (tylko poprzeczka) normalnie horror !
Dobrą drużynę cechuje to, że nie jest ważne jak zaczyna ważne jest jak kończy !
Pany wielkie brawa dla całej drużyny za te emocje !
Zagrała cała ,,18'' nawet rezerwowy bramkarz.
Poniżej krótki opis

Pierwsza połowa dobra choć przespaliśmy początek. Mecz się dla nas ułożył po czerwonej kartce dla obrońcy który niczym bramkarz wybił ręką piłkę z linii bramkowej. Druga połowa zdecydowanie lepsza doskonale w środku boiska radził sobie Filip Saganowski, który uspokoił nasze poczynania. Bramka na 3:2 Krystiana Wachowiaka (przelobował bramkarza po strzale prawą nogą!) dała nam wiatr w żagle i co chwilę kotłowało się na malutkim boisku w Toruniu. Na 4:2 podwyższył Adrian Samurowski, który dostał szansę pokazania się w meczu i w pełni ją wykorzystał. ,,Samuraj'' ostatni raz zagrał w szóstej kolejce z Pomorzaninem Toruń (w kolejnych sześciu nie załapał się nawet do "18"). Wynik 5:2 ustalił Szymon Dudek który wykorzystał drugi rzut karny podyktowany po faulu na Błaszaku. Oczywiście mieliśmy jeszcze kilka innych sytuacji m.in.sam na sam miał Wachu'' oraz "Blaszka''.

Chciałbym pogratulować całej osiemnastce bo każdy dołożył swoją cegiełkę do tych cennych 3 punktów. Debiuty: Jankowski, Mazurkiewicz, Kubacki,
Z pierwszej ,,11'' wyróżniam: Dudek (2 bramki), Brążkiewicz (pewny punkt w obronie), Cistowski (dużo walki w środkowej części boiska ), Błaszak (gol, 2 zrobione karne po kilku słabszych spotkaniach znów błysk i cwaniactwo), Wachowiak (gol oraz dużo wygranych pojedynków 1 na 1), Nalazek (wywalczony karny oraz rozrywanie całej linii obrony rywala swoimi rajdami).
Wyróżnieni rezerwowi: Saganowski, Samurowski.