Obóz Mogilno wygrany kolejny sparing

• autor: Admin, 2016-08-07 13:06

Wieści z obozu w Mogilnie:

Kujawianka Strzelno 2000 - BKS JM 1:6 (0:2)
BRAMKI: Dorian Nalazek 3x (asysta Rugowski) Kamil Cistowski (ast. Kacper Boniecki) Radek Graczyk (ast.Dorian Nalazek) karny Kacper Boniecki (faulowany Dorian Nalazek)
Ostatni sparing rozegrany z rocznikiem 2000 Kujawianki Strzelno która w tamtym roku zdobyła mistrzostwo Ligi Okręgowej. Czterech z tych chłopców już jest w kadrze seniorów (V liga). Rywal ze Strzelna moim zdaniem był najmocniejszą drużyną z jaką graliśmy na obozie. Wynik jest trochę mylący ale gdyby wykorzystali sytuacje które sobie stworzyli na pewno wynik były inny. Dodatkowo bramkarz zrobił dwa koszmarne błędy które bez litości wykorzystał nasz super strzelec oraz najlepszy w przewracaniu kręgli. Mistrz BOWLINGU !
Pierwsza połowa z przewagą rywali, my graliśmy średnim, a czasami niskim presingiem. W momencie błędu któregoś z rywali (najczęściej bramkarza lub bocznych obrońców) wychodziliśmy całą drużyną do wysokiego presingu. W ten sposób zdobyliśmy bramki w 36' Dorian i 38' Radek (po podaniu Dorka). cdn.

Pierwszy sparing
BKS jm - Zaborze Zabrze 3:0 (2:0)
Bramki : Cistek 2x, Szczepek
Skład wyjściowy: Steltmann - Szalla, Dudek, Cistowski, Brążkiewicz - Boniecki, Graczyk, Saganowski, Nalazek, Choroś - Budziński
Na zmiany: Szczepkowski, Szweda, Pasiciel, Kontowicz, Wędzelewski,
Nie zagrał: Margusiewicz.

W drugim sparingu rozegranym na głównej płycie w Mogilnie juniorzy młodsi BKS pokonali rówieśników z Unii Janikowo 7:0 (2:0)
bramki: Zaw.test. 3x, Kamil Cistowski 2x oraz dwie wpadły samobójcze.
skład: Steltamann - Szalla, Cistowski, Dudek, Brążkiewicz - Saganowski, Graczyk, Choroś, Szczepkowski. Boniecki - Nalazek
Na zmiany wchodzili:zaw.test, Budziński, Kontowicz, Wędzelewski
Nie zagrali: Margusiewicz. Pasiciel (boląca kostka) Szweda (przeziębienie)
Kolejny sparing w niedziele z Pogonią Mogilno godz.10:00, poniedziałek z Kujawianką Strzelno godz.10:30, oraz w czwartek po powrocie z obozu z Górnikiem Konin (2001) na ul.Sielskiej godz.19:00.
Zapraszam rodziców na wszystkie spotkania.

Pogoń - BKS 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) 3x30 minut
Nalazek 2x, (asysta Buła, Bony) Sagan ( Nalazek)
skład: Steltmann - Szalla, Szweda, Cistowski, Brążkiewicz - Saganowski, Boniecki, Graczyk, Nalazek, Choroś - Sebastian Rugowski
Na zmiany: Szczepkowski, Dudek, Pasiciel, Budziński, Wędzelewski
Nie zagrał: Kontowicz -kontuzja, Margusiewicz
W trzecim swoim sparingu juniorzy młodsi BKS pewnie pokonali gospodarzy Pogoń Mogilno.Pierwsza tercja z lekką przewagą miejscowych którzy agresywnie i wysokim presingiem nie pozwolili na rozegranie piłki. W tej części wyszliśmy na prowadzenie po akcji Nalazek - Saganowski, ten drugi strzela do pustej bramki. W odpowiedzi po kilku minutach mamy remis (brak krycia w polu karnym). Druga i trzecia kwarta należała już do nas gospodarze opadli z sił. Na prowadzenie wyprowadził nas Dorian który dostał piłkę w polu karnym od Bonego i uderzył pod porzeczkę.Trzecią bramkę po ładnej akcji zespołowej i asyście Buły strzelił Dorian. W tej części w słupek uderzył Rugowski w poprzeczkę Cistowski , gospodarze uderzyli w słupek. W ostatniej kwarcie nie wykorzystaliśmy żadnej z ośmiu sytuacji. Dorian trzy razy (w tym dwa razy sam na sam) Buła praktycznie do pustej nie strzela po podaniu od Doriana, Rugowski dwa razy bliski szczęścia oraz raz Wędzel.